Najciekawsze premiery na Netflix

7 sierpnia 2019

Poniżej znajdziesz klika propozycji filmowych i serialowych, które znajdziesz w serwisie Netflix. Znajdziesz tutaj filmy fabularne, jak i dokumentalne. Te produkcje znajdziesz w serwisie na przełomie lipca i sierpnia 2019 r. 

Hakowanie świata 

Jest to film dokumentalny, który opowiada o handlu danymi w Internecie. Dodatkowo mamy okazję zagłębić się w szczegóły ostatnich najgłośniejszych skandali ostatnich lat, w których brał udział Facebook czy Cambridge Analyrica. Pozostając przy filmach dokumentalnych, polecamy także "I am a killer". W tym dokumencie amerykańscy mordercy opowiadają o swoich zbrodniach i ich motywacjach do nich. 

Operacja bracia 

Jest to jedna z najgorętszych nowości na Netflix. Film oparty na faktach, przenosi widzów do lat osiemdziesiątych. Opowiada o ludziach, którzy uratowali tysiące istnień, przemycając uchodźców do Izraela. 

Ciekawe propozycje filmowe 

Co jeszcze jest wartego naszej uwagi? "Syn" - thiller psychologiczny o ojcu, który zostaje odcięty od swojego potomka. "Ostre siatkarki" - mroczna komedia opowiadająca historię kobiecej drużyny siatkarek, które gubią się w lesie. "Boi" - dramat kina niezależnego.  "Szkołą grozy" - polecamy osobom, które lubią horrory. A jeśli jesteś fanem komedii, polecamy "Mamusie bez synusiów". Jeśli chodzi o polskie produkcje, na Netflix pojawiły się takiej filmy jak: "Moje córki krowy", "Na granicy", "Pitbull: Niebezpieczne kobiety". 

Ciekawe propozycje seriali 

Jeśli chodzi o nowości serialowe, znajdziemy finałowy sezon "Orange is a new black", czyli serialu o więźniarkach. Zupełnie nowa propozycja to "Another Life", jest to trzymająca w napięciu opowieść science fiction.