Telewizja na żywo na komputerze i urządzeniach mobilnych

8 maja 2018

Telewizja na urządzeniach mobilnych

Wraz z postępem techniki nasze życie staje się coraz bardziej mobilne. Wiele osób nie decyduje się już dziś na zakup telewizji, a nawet nie posiada odbiornika. Zastępują go komputery, Iphone, tablety. Na szczęście istnieje wiele aplikacji, które umożliwiają oglądanie telewizji na żywo. Korzystając z nich, można cieszyć się dostępem cały czas. Oto najpopularniejsze i najlepsze rozwiązania.

Jak wygodnie oglądać telewizję na komputerze?

Zastąpienie odbiornika telewizyjnego komputerem to dziś niemal standard. Czy oznacza to, że decydując się na na ograniczenie do domowego laptopa, musimy zrezygnować z oglądania telewizji? Absolutnie nie. Istnieje szereg dostępnych i przydatnych aplikacji, umożliwiających oglądanie różnych kanałów i odbieranie stacji radiowych. Oto najpopularniejsze:

Ipla – znana także jako „Największa telewizja internetowa”, umożliwia oglądanie filmów, seriali i innych produkcji pochodzenia polskiego i zagranicznego. Wykupienie dostępu w zupełności pozwala na zastąpienie telewizora.

Strony internetowe udostępniające filmy i seriale – tutaj sprawa jest dość prosta. Nie potrzeba aplikacji, wszystko jest udostępnione za pośrednictwem przeglądarki. Wiele filmów na stronach takich jak cda jest dostępne za darmo. Za inne trzeba uiścić opłatę, zakładając konto Premium. To z kolei daje już możliwości ograniczone jedynie repertuarem, a ten jest bardzo szeroki.

Telewizja w iPhone

Aplikacje na Iphone – jak oglądać telewizję?

iPhone to urządzenie doskonale mobilne, na którym można oglądać telewizję bez problemu. Aby korzystać z takich aplikacji, jak Telewizja Tu i Tam Orange, HBO GO Polska czy TVP Stream, należy wkupić dostęp. Inne są bezpłatne lub częściowo bezpłatne – Ipla, TVN Player.

Zobacz również: POLO TV online na twojatv.net >>

Telewizja na żywo na Androidzie

Androidy są bardziej popularne, niż iPhone – co z ich użytkownikami? Z pewnością nie będą zawiedzeni, jeśli zechcą pooglądać telewizję, choć może być problem z transmitowanymi na żywo programami. Czego mogą użyć posiadacze urządzenia z Androidem?

HBO GO Polska na Android, Telewizja Tu i Tam Orange, TVP Stream na Android – aby wykorzystywać te aplikacje, należy wykupić specjalną usługę, inaczej korzystanie z nich nie będzie możliwe.

Istnieją jednak także aplikacje, których można używać za darmo. To między innymi Ipla na Android, a także TVN Player czy VoD Onet. W przypadku serwisu Ipla nie cały dostęp jest darmowy, jednak część niewymagająca opłat stanowi większość oferty. Warto szukać w stworzonym dla Androida sklepie Google Play, gdzie znajdują się liczne aplikacje udostępniające dane kanały, np. TVN 24 czy Fakty TVN.