Gdzie oglądać filmy online?

15 sierpnia 2019

Masz ochotę na obejrzeć film? A możesz szukasz stałego "dostawcy" filmów? Mamy dla Ciebie kilka propozycji miejsc, gdzie możesz obejrzeć filmy. 

Netflix 

Jest to platforma internetowa z filmami i serialami online. Znajdziesz tu wiele ciekawych tytułów filmowych. Od klasyków kina, po najnowsze kinowe hity. Do tego mnóstwo ciekawych seriali, które bezlitośnie wciągają. Jeśli chcesz przekonać się czy Netflix jest dla Ciebie możesz skorzystać z darmowego miesiąca próbnego, bez zobowiązań. Po skończeniu testowania możesz zostać na dłużej, opłata miesięczna jest uzależniona od tego na ilu ekranach będziesz oglądał w jednym czasie. Największa liczba ekranów na raz, czyli cztery to opłata miesięczna w wysokości ponad pięćdziesięciu złotych. Jednak jest to dobre rozwiązanie jeśli chcesz mieć jeden login i hasło dla wszystkich, ale na opłatę składasz się z trzema znajomymi. Nie będzie to problemem ponieważ każdy "widź" może mieć swój osobny profil do oglądania. Istnieje także możliwość stworzenia kanału tylko dla dzieci, na którym znajdują się jedynie bajki. Możesz także założyć kontrolę rodzicielską na dane konto. Aplikacja mobilna Netflix działa bez zarzutów na wszystkich urządzeniach, czyli na smartfonie, tablecie i Smart TV. 

Darmowe platformy do oglądania filmów online 

Istnieje mnóstwo darmowych miejsc w których możesz oglądać filmy i seriale za darmo. Często jest jakiś limit oglądania po którym musimy zapłacić na przykład za pomocą SMSa. Jakość dźwięku i obrazu w takich miejscach nie jest powalająca. 

HBO GO 

Jest to platforma, która działa na podobnej zasadzie co Netflix. Tutaj biblioteka filmów także jest dosyć obszerna, dzięki czemu możemy cieszyć się serwisem przez wiele leniwych wieczorów. Jeśli chcesz się przekonać czy to rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie możesz skorzystać z darmowego miesiąca. Po jego zakończeniu opłata miesięczna to niecałe dwadzieścia złotych. Jest to bardzo dobra cena, jak na rozwiązanie tego typu. Niestety aplikacja mobilna nie działa już tak wspaniale jak w przypadku Netflix. Często się zawiesza i nie dokładnie zapisuje moment gdzie skończyliśmy oglądać.